Nuomos sąlygos

Vairuojantis asmuo: turi būti vyresnis negu 20 metų, turintis galiojantį vairavimo pažymėjimą.

Reikalingi dokumentai: pasas arba asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas.

Rezervacija priimama rentera.lt interneto svetainės rezervacijos sistemoje arba telefonu, el. paštu, skype - bet kuriuo iš jums patogių būdų. Jums pateikus užsakymą, susisieksime su jumis per 24 val. ir patvirtinsime rezervaciją. Rezervacijos patvirtinimą atsiunčiame el. paštu (pastaba: jeigu nerandate rezervacijos patvirtinimo savo el. pašto dėžutėje, peržiūrėkite el. pašto dėžutės kitus segtuvus, į kuriuos išfiltruojamos reklamos ir pan.).

Rezervuojamas automobilis: nėra 100% garantijų, kad gausite būtent tą automobilį, kurį rezervavote. Pagal galimybes, pristatysime būtent tą automobilį arba kitą panašios klasės automobilį. 95 % atvejų klientai gauna tą konkretų automobilį, kurį užsisakė, o jeigu dėl nenumatytų techninių priežasčių ar kitų aplinkybių negalėsime suteikti būtent to automobilio, bet kuriuo atveju iš anksto perspėsime ir suderinsime su jumis kitą priimtiną panašios klasės automobilį.

Nuomos kaina: ją sudaro automobilio nuomos įkainis + 30 Eur pristatymo mokestis (plovimas/siurbimas įskaičiuota) + pasirinktų papildomų priedų kaina. Mūsų įkainiai yra "plokšti", t.y. įvairios trukmės nuomoms taikomas toks pats vienodas nuomos įkainis per dieną, kuris yra mažesnis negu rinkoje vyraujančios kainos, tačiau yra pristatymo mokestis. Plovimas/siurbimas įskaičiuoti į pristatymo mokestį, todėl grąžinant automobilį jums nereiks dėl to rūpintis.


Apmokėjimas: už nuomą sumokama pasiimant automobilį, atsiskaitoma grynais arba banko mokėjimo kortele. Galima atsiskaityti išankstiniu banko pervedimu.

Užstatas: įprastai užstatas nereikalingas. Atskirais atvejais kaip papildomos garantijos galime paprašyti 50 Eur užstato (arba panašios sumos kita valiuta) grynais, brangesniems automobiliams - 100 Eur. Užstatas grąžinamas iš karto atiduodant automobilį.

Sutartis: automobilio nuomos sutartis pasirašoma tarp nuomininko ir įmonės prieš suteikiant automobilio nuomos paslaugą. 
Pasiimant ir grąžinant automobilį, automobilį apžiūrėjus, pasirašomas automobilio išdavimo ir grąžinimo aktas.

Sutartyje įrašoma draudimo finansinės atsakomybės riba (draudimo franšizė, besąlyginė išskaita): 400 Eur. Franšizė reiškia finansinę atsakomybę, kuri jums tenka draudiminio įvykio atveju, kai žala automobiliui atsirado dėl jūsų kaltės. Žalos sumą iki 400 Eur dengiate jūs, o tiek, kiek žalos suma viršija 400 Eur, dengia draudimas. Už papildomą mokestį galite sumažinti franšizę iki 200 Eur (mokestis 5 Eur/d., bet ne mažiau kaip 20 Eur) arba iki 0 Eur (mokestis 9 Eur/d., bet ne mažiau kaip 40 Eur).  

Kuras: automobilis pristatomas su pilnu kuro baku, grąžinamas su pilnu kuro baku. 

Teritorija: automobiliu galima keliauti Lietuvos teritorijoje, atskiru raštišku susitarimu su įmone - kitų Europos Sąjungos valstybių teritorijose. Be susitarimo palikus automobilį už Lietuvos teritorijos ribų, nuomininkas privalo padengti visus nuostolius ir automobilio pargabenimo išlaidas.

Papildomos paslaugos:

- antrojo vairuotojo galimybė - nemokamai;
- GPS navigacijos nuoma - nemokamai;
- vaiko kėdės nuoma - nemokamai;
- bluetooth audio-in (AUX) adapteris (praverčia jeigu automobilyje nėra gamyklinio bluetooth muzikos transliavimui) - nemokamai;

Svarbu: nuomojamame automobilyje NEGALIMA RŪKYTI. Taip pat prašome saugoti automobilio sėdynes nuo sutepimo maisto produktais ir pan.

Pagal nuomos sutartį, nuomininkas įsipareigoja:

- naudotis automobiliu kaip atidus ir rūpestingas savininkas, naudoti jį tik pagal tiesioginę paskirtį, nuomos galiojimo laikotarpiu nepažeisti kelių eismo taisyklių nuostatų. 
- įvykus eismo įvykiui ar bet kokiu kitu atveju, kai automobiliui padaroma žala, tuoj pat susisiekti su įmonės atstovu.   
- padengti dėl jo kaltės automobiliui padarytą žalą ir kitus nuostolius, kurių nedengia nuomojamo automobilio kasko arba civilinis draudimas, arba trečiųjų asmenų civilinis draudimas.

Nuomininkas neturi teisės:
 
- Perduoti automobilį naudotis tretiems asmenims be nuomotojo leidimo.  
- Pernuomoti automobilį ar jo dalį.  
- Naudoti automobilį keleiviams pervežti už užmokestį.  
- Naudoti automobilį  kitam automobiliui vilkti.  
- Be nuomotojo sutikimo naudotis automobiliu ne Lietuvos Respublikos teritorijoje.  
- Valdyti ar naudoti automobilį pažeidžiant teisės aktų reikalavimus. Taip pat naudoti automobilį neteisėtai veiklai. Naudoti automobilį sporto varžyboms, lenktynėms ar mokymo tikslams.